President Address UNHRC

"Наша головна мета - до 2030 року увійти до числа держав з рівнем доходів на душу населення вище середнього": Шавкат Мірзійоєв виступив на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН

21 вересня у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку в рамках 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН почалися загальнополітичні дебати, в яких з відеозверненням виступив президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв.

У своєму виступі глава держави підкреслив зростаючу роль і значення Організації Об'єднаних Націй та її спеціалізованих установ в нових умовах.

Керівник країни зазначив, що організована в Узбекистані Всесвітня конференція по залученню молоді до глобальних дій пройшла успішно, і повідомив про заплановане, в продовженні зусиль в цьому напрямку, проведенні в м.Самарканді Глобального форуму освіти в рамках діалогів з прав людинирегулярно проходитимесаме тут.

Глава держави висловив твердий намір і далі зміцнювати нову політичну атмосферу взаєморозуміння і поваги, добросусідства і стратегічного партнерства в Центральноазіатському регіоні.

- Наше головне завдання - перетворити Центральну Азію в процвітаючий і стійко розвиваючий регіон, простір довіри та дружби. Тому ми надаємо пріоритетне значення зміцненню взаємодії з сусідніми і прилеглими регіонами, - підкреслив президент Узбекистану.

докладніше