Презид.Узб. взяв участь самит снг

Президент Узбекистану запропонував визначити розвиток промислової кооперації ключовим питанням економічного порядку денного на просторі СНД у 2022 році

Президент Шавкат Мірзійоєв 15 жовтня взяв участь в ювілейному засіданні Ради глав держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у форматі відеоконференції.

У роботі саміту, що пройшли під головуванням Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, також брали участь Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв, Прем'єр-міністр Республіки Вірменія Нікол Пашинян, Президент Республіки Казахстан Касим-Жомарт Токаєв, Президент Киргизької Республіки Садир Жапаров, Прем'єр-міністр Республіки Молдова Наталія Гаврилиця , Президент Російської Федерації Володимир Путін, Президент Республіки Таджикистан Емомалі Рахмон, Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов, голова Виконавчого комітету - Виконавчий секретар СНД Сергій Лебедєв.

Глава держави звернув особливу увагу на необхідність подальшого розвитку системи ефективних міжрегіональних і трансконтинентальних транспортних коридорів, в тому числі за допомогою зниження тарифів і спрощення процедур вантажоперевезень.

Узбекистан також виступає за активне просування спільних інноваційних програм і підтримку стартап-проектів із залученням молодих підприємців. Висунута ініціатива про розробку програми співробітництва між технологічними та IT-парками в країнах Співдружності.

докладніше