Hungarian delegation visited Uzbekistan

10 листопада у рамках програми саміту Організації тюркських держав у місті Самарканді Президент Республіки Узбекистан Шавкат Мірзійоєв провів переговори з Прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.
На зустрічі було обговорено питання розширення практичного співробітництва та зміцнення двосторонніх відносин стратегічного партнерства відповідно до домовленостей на найвищому рівні. Особливу увагу було приділено просуванню спільних інвестиційних проектів кооперації в галузі промисловості, хімічної галузі, фармацевтики, банківсько-фінансового сектору, транспорту та логістики, інших пріоритетних напрямків.
Досягнуто домовленості щодо прискорення створення механізмів фінансової підтримки бізнес-ініціатив.
У той же день відбувся Узбецько-Угорський бізнес-форум за участю представників близько 200 великих угорських та узбецьких компаній, зайнятих у сферах ІКТ, будівництва, машинобудування, сільського господарства, харчової та легкої промисловості, медичної та фармацевтичної галузей, транспорту, логістики та інших напрямів .
У ході бізнес-форуму також організовані «G2B» та «В2В» зустрічі між керівниками міністерств, відомств, галузевих об'єднань та провідних компаній Узбекистану та Угорщини, де учасники змогли предметно обговорити питання створення спільних підприємств та укладання взаємовигідних торгових угод.
За підсумками заходу було підписано 8 документів, у тому числі низку Угод та договорів про співпрацю у сферах автомобілебудування, надання транспортно-логістичних послуг, легкої промисловості, птахівництва, а також Меморандуми про взаєморозуміння в галузі виробництва медичної та фармацевтичної продукції, науково-технічної галузі та рибництво.